Nasz zespół

Michał Starczewski - Prezes Zarządu

Jacek Radziun - Dyrektor ds. Sprzedaży

j.radziun@mediastar.info.pl

Marieta Jabłońska - Kierownik Biura

biuro@mediastar.info.pl

Jarosław Lis - Kierownik Działu Audytu i Kontroli Wewnętrznej

j.lis@mediastar.info.pl

Anna Brzezińska - Główna Księgowa

a.brzezinska@mediastar.info.pl

Magdalena Janaszczyk - Księgowa

ksiegowosc@mediastar.info.pl

Barbara Saładziak - Młodsza Księgowa

Agnieszka Szymańska - Pomoc Księgowa

Katarzyna Kotkiewicz - Kadry

kadry@mediastar.info.pl

Joanna Gołębiowska - Specjalista ds. Zakupu i Marketingu

j.golebiowska@mediastar.info.pl

Joanna Zyffert - Pracownik Administracyjny

centrala1@mediastar.info.pl

Katarzyna Wiszowata - Pracownik Administracyjny

centrala2@mediastar.info.pl

Małgorzata Antoniewicz - Pracownik Administracyjny

centrala3@mediastar.info.pl

Magdalena Staszewska - Pracownik Administracyjny

sekretariat@mediastar.info.pl

Karol Stefański - Kierownik Sprzedaży Regionu

k.stefanski@mediastar.info.pl

Michał Stępkowski - Kierownik Sprzedaży Regionu

m.stepkowski@mediastar.info.pl

Aneta Jakubowska - Kierownik Sprzedaży Regionu

a.jakubowska@mediastar.info.pl

Jan Karlicki - Kierownik Sprzedaży Regionu

j.karlicki@mediastar.info.pl

Agata Rogal - Audytor Wewnętrzny

a.rogal@mediastar.info.pl

Przemysław Cisło - Audytor Wewnętrzny

p.cislo@mediastar.info.pl